آیا شما سوالی دارید؟

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید
لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار کاربران
ساعت کاری مراقبین چگونه است؟

مراقبین بنا به درخواست مشترکین عزیز می‌توانند به‌صورت پاره‌وقت (از ۲ ساعت تا ۱۲ ساعت از شبانه‌روز) و یا به‌صورت شبانه‌روزی (۲۴ ساعته) در خدمت خانواده‌ها باشد.

هزینه پرستار در منزل؟

برای اطلاع از هزینه‌ها باید با کارشناسان مربوط در این زمینه مشاوره گرفته شود.کارشناسان با توجه به روزها‌ی کاری،ساعت کاری،شرایط سالمند و با توجه به بودجه شما،تعرفه پرستار را اعلام خواهند کرد.

سابقه کارمراقبین چند سال است؟

مراقبین با سابقه کارهای متفاوت مشغول به مراقبت از سالمندان و کودکان  می باشد، هر مراقبی که به شما معرفی میشود سابقه کار ایشان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آیا امور منزل توسط مراقبین انجام میگردد؟

بله، مراقبین سالمند و کودک درکنار وظایف مراقبتی خود امور منزل را در حد عرف انجام می دهند.

ضمناٌ نیروهای خدماتی برای انجام کلیه امورات منزل اعزام میشود.

روند انتخاب پرستار چگونه است؟

شما با توجه به ویژگی های مدنظر خودتان از پرستار، می توانید با چند پرستار مصاحبه نموده و از بین آنها بهترین را انتخاب فرمائید.

قرارداد کجا منعقد میگردد؟

شما می توانید برای عقد قرارداد پس از تایید پرستار به صورت حضوری به مرکز شرکت مراجعه نموده و یا کارشناسان قرارداد ما به منزل یا محل کار شما می آیند و قرارداد منعقد می گردد.

آیا در طول قرارداد امکان تعویض پرستار وجود دارد؟

بله، شما در طول مدت قرارداد، هر زمان که قصد تعویض پرستار را داشته باشید می توانید با اطلاع قبلی (حداقل یک هفته ) به مشاور خود، پرستار فعلی را عوض نمائید.