021-88500167

نیروی خدماتی

اول سفیر سلامت

آرامش را با ما تجربه کنید

نیروی خدماتی و اهمیت آن

با توجه به نبود زمان کافی،شاغل بودن اعضای خانواده،تمرکز در تربیت فرزندان و …. گاها انجام امورمنزل به صورت کامل و مستمر از عهده افراد خارج می شود.اما همواره نظافت و پاکیزگی منزل و آشپزی برای افراد از اهمیت زیادی برخوردار است. نیروی خدماتی بهترین گزینه برای انجام امور روزمره ی منزل می باشد.

ما در مرکز اول سفیر سلامت با گردآوری مجموعه  ای از نیروهای خدماتی با سابقه کار و با رعایت اصول کامل بهداشتی و نظافتی در خدمت تمامی مشترکین هستیم. ضمنا نیروهای خدماتی هم برای منازل و هم برای شرکت ها،موسسات،مغازه ها و مجالس و …. می باشند. همچنین از نیروهای خدماتی می  توان به صورت موقت(برای یک یا چند روز،سه روز در هفته و …)نیز استفاده کرد.

شما می توانید با اولین تماس،به صورت رایگان در مورد اعزام نیروی خدماتی با ما مشاوره نموده و بهترین انتخاب را داشته باشید.

جهت مشاوره رایگان، با ما در تماس باشید

وظایف نیروی خدماتی:

وظایف نیروی خدماتی کاملا مرتبط با درخواست، نیازها و دغدغه های صاحبخانه می شود

1)نظافت اشپزخانه: مهم ترین و اصلی ترین بخش منزل آشپز خانه است. نظافت کف و دیوار های اشپزخانه، نظافت کابینت ها، گاز، لوازم برقی و تمامی لوازم اشپزخانه بر عهده نیروی خدماتی می باشد.

2)نظافت سالن ها و اتاق خواب ها:نظافت سالن واتاق خواب، شامل تی کشیدن،شستشوی دیوارها، جاروکشی وگردگیری تمام اثاث و وسایل، پاک کردن پنجره ها و … است که بر عهده نیروی خدماتی است.

3)نظافت حمام و سرویس بهداشتی: نظافت سرویس بهداشتی باید هرروز و مستمر انجام پذیرد.همچنین حمام باید ماهی یکبار یا دوهفته ای یکبار شستشو شود.

4)شستشوی ظروف: شستشوی تمام ظروف مربوط به خانه،هر روز در منزل بر عهده نیروی خدماتی می باشد.

5)اشپزی: نیروی خدماتی میتواند اشپزی وعده های صبحانه، ناهار و شام رانیز بر عهده بگیرد وبا توجه به درخواست خانواده در ساعت مشخص وعده غذایی را اماده کند.

6)خرید: خرید نیزدر صورت لزوم،حتما با فاکتور و لیست تهیه شده توسط خانواده می تواند جزووظایف نیروی خدماتی تعیین شود.

7)پذیرایی: خانواده ها میتوانند برای پذیرایی از مهمان ها نیز درخواست نیروی خدماتی کنند تا به بهترین نحو این عمل انجام پذیرد تا دغدغه ی مهمانداری از خانواده گرفته شده و با ارامش خاطر بیشتری پذیرای مهمانان خود باشند.

خدماتی مانند جابه جایی وسایل واسباب کشی، شستشوی فرش ها، نظافت راه پله ها و…. نیز توسط نیروهای خدماتی زبده اقا انجام می پذیرد.

نحوه استخدام نیروی خدماتی:

استخدام نیروی خدماتی شامل مراحل زیر است:

1) مصاحبه تلفنی

2) مصاحبه حضوری

3) دوره آزمایشی

مشترکین بعد از تماس با مرکز و ارتباط با کارشناسان ما می توانند با توجه به ویژگی های مورد نظر خود با چند نیروی خدماتی به صورت رایگان مصاحبه تلفنی و بعد از تایید مصاحبه حضوری داشته باشند. و در ادامه هر کدام از نیروهای خدماتی انتخاب شد چند روز به صورت آزمایشی در منزل مشغول به کار شده تا نحوه ی کار ایشان نیز مورد تایید قرار گیرد.

طبیعتا افراد پس از تصمیم گیری برای استخدام نیروی خدماتی، دغدغه انتخاب و استخدام نیرویی کاربلد، تمیز، زبده و قابل اعتماد را خواهند داشت. در این صورت، با مراکز خدماتی تماس گرفته و درخواست و توقعات خود از یک نیروی خدماتی را اعلام می کنند.