021-88500161

پرستار سالمند

اول سفیر سلامت

آرامش را با ما تجربه کنید

مراقبت از سالمند

ما در مرکز اول سفیر سلامت،با هدف ایجاد محیطی امن،شاد و‌ سالم برای سالمندان، با توجه به نیازهای سالمند و خانواده، با مجموعه ای از سالمندیاران و پرستاران باتجربه، آموزش دیده و قابل اعتماد،به صورت 24 ساعته در خدمت مشترکین عزیز هستیم.

شما می توانید با اولین تماس، به صورت رایگان در مورد سالمندتان با ما مشاوره نموده و با توجه به شرایط و وضعیت سالمند و ویژگی‌های مدنظر خودتان در مورد پرستار، بهترین انتخاب را داشته باشید.

جهت مشاوره رایگان، با ما در تماس باشید

استخدام پرستار و سالمند در منزل

همه ما از اهمیت پدر و مادر و سالمندان مطلع هستیم و به نوعی بزرگترین نعمت و برکت در زندگیمان وجود پدر و مادرمی باشد.

اما امروزه اکثر خانواده‌ها با توجه به شرایط و مشغله‌هایی که هرکدام از اعضای خانواده در زندگیشان دارند،امکان نگهداری از سالمندان عزیز وجود ندارد و همچنین نگهداری از سالمندان نیازمند توجه و استمرار در برخی موارد مانند:

استفاده به موقع داروها،تهیه غذای رژیمی با توجه به وضعیت سالمند و در مواقعی مراقبت ویژه بیست و چهار ساعته و …. می باشد که ممکن است گاهاً رعایت تمامی نکات نگهداری از سالمند از عهده افراد خانواده خارج شود.

در چنین شرایطی حضور یک پرستارآموزش دیده در کنار سالمند بهترین انتخاب است.

پرستاران سالمند با توجه به سابقه کاری و علاقه مند بودن به شغل خود، بهترین گزینه برای نگهداری از پدر و مادر و سالمند عزیز شما می باشد.  

چرا شرکت اول سفیر سلامت؟

باید به این نکته اشاره کرد که پدیده سالمندی یک بیماری نیست و فقط بخشی از مسیر زندگی می‌باشد که در این دوران زندگی سالمند نیاز به توجه و رسیدگی های خاصی دارد که شرکت اول سفیر سلامت  این مسیر را برای سالمندان عزیز و خانوادهایشان هموارتر می‌کند.

شرکت اول سفیر سلامت با کادری با تجربه درتلاش هست که بهترین خدمات را ارائه دهد که جدا از ارسال مراقب سالمند مجرب بتوانیم به نیاز های دیگری همچون مشاوره و راهنمایی درخواست کننده و پشتیبانی از کارفرما و البته از همه مهم‌تر تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا سالمند حس آرامش را از تیم ما دریافت کند.